Zimowa Panna Młoda

zimowa_sceneria_wesele

Wesele zimą może być piękne! Mróz skrzypiący pod stopami i śnieżna, zimowa sceneria wokół Was – taka romantyczna aura czeka Was, jeśli zdecydowaliście się na zimowe zaślubiny. Jak podkreślić zimowe klimaty, aby Wasza uroczystość była jak z bajki? Przeczytajcie nasze inspiracje.

Zimowa biżuteria

Jeśli bierzecie ślub zimą, warto wyeksponować piękno śnieżnej aury biżuterią w odpowiednich odcieniach. Pomyślcie o srebrze, platynie, diamentach, cyrkoniach. Dobrym pomysłem będzie nawet szafir i turkus, które swym zimnym pięknem wkomponują się w mroźny klimat.

Romantyczne futerka

Bez względu na to, czy preferujecie futra naturalne, czy jesteście zwolennikami sztucznych, puszyste, śnieżnobiałe futro to absolutna konieczność podczas ślubu w zimie. Panna Młoda może zdecydować się na klasyczne futerko, pelerynę lub etolę, czyli rodzaj szerokiego szala narzucanego na ramiona. Futra nie tylko fantastycznie ogrzewają, ale i fenomenalnie wyglądają na zdjęciach.

Zimowy makijaż

Piękno polskiej zimy podkreślić możesz również w makijażu. Użyj odcieni nude i zimnego różu. Dla makijażu oka wybierz coś z szerokiej gamy kolorów od jasnego błękitu, przez turkusy po granat. Warto pamiętać o użyciu dobrego (najlepiej kryjącego) podkładu. Cera reaguje na mróz zaczerwienieniem, a chyba nikt nie chce wyglądać na pamiątkowych zdjęciach, jak rumiane jabłuszko.

Kwiaty zimą

Ciekawie przedstawia się kwestia ślubnej wiązanki, ale też i kwiatów wykorzystanych dla dekoracji sali, kościoła i auta. Rozważ kwiatowe dekoracje tylko w kolorze białym. Wybrana kwiaciarka na pewno sprosta takiemu zadaniu i kwiaty cudownie uzupełnią Wasze zimowe wesele. Polecamy wykorzystać białe róże, lilie lub jaskry.