Najlepszy zegarek dla biegaczy

Zaczynasz właśnie swoją przygodę z bieganiem, lecz nie zdążyłeś zaopatrzyć się w sportowy zegarek? Szukasz modelu w rozsądnej cenie, który pozwoli Ci dokonywać precyzyjnych pomiarów czasu pokonywania tras, a zarazem będzie się stylowo prezentować na nadgarstku? Zachęcamy Cię zatem do zapoznania się z naszym zestawieniem zegarków do biegania. Prezentujemy zarówno modele dla kobiety, mężczyzny, jak i w wersji unisex.

Różowy zegarek Casio Baby-G BGS-100-4AER

Zegarki damskie do biegania w pierwszej kolejności powinny być na tyle stylowe, aby pozwalały kobiecie budować swój pozytywny wizerunek. Żaden inny model nie pozwoli tak dobrze podkreślić kobiecego uroku jak zegarek Casio Baby-G BGS-100-4AER. Zarówno jego tarcza, pasek, jak i koperta przyjmują kolor urzekającego różu. Zegarek ten cechuje się także wysoką wytrzymałością oraz wielofunkcyjnością. Zachowuje wodoszczelność do 100 metrów, odporność na drgania oraz zbicie szkiełka po zderzeniu z przeszkodami. Jeśli lubisz ciszę podczas biegania, możesz wtedy całkowicie go wyciszyć.

Zegarek Timex T5K808 najlepszy dla aktywnych dziewczyn


Dziewczynom w młodym na pewno spodoba się zegarek wielofunkcyjny Timex T5K808. Jego pasek oraz koperta zostały zaprojektowane w kolorze wyrazistego różu, natomiast tarcza przyjmuje prestiżową barwę srebra. Ten dziewczęcy zegarek do biegania cechuje się nadzwyczajną lekkością, gdyż waży jedynie 28 gramów. Praktycznie nie czuć go na nadgarstku podczas pokonywania kolejnych kilometrów. Model ten sprawdza się niezawodnie również po zmroku, za sprawą funkcji podświetlenia tarczy. Wyróżnia go także stoper o długości pomiaru aż do 24 godzin!
Uniwersalny zegarek Timex TW5M11700 z GPS-em i systemem treningowym

Chcesz na bieżąco kontrolować efekty treningu biegowego? Ułatwi Ci to zegarek Timex TW5M11700 w wersji unisex. Model ten jest wyposażony w system GPS, dzięki któremu będziesz mógł precyzyjnie planować przebieg tras. Posiada także zaawansowane oprogramowanie treningowe, funkcję podświetlenia oraz timera.

Zegarek męski Casio AE-1000W-2AVEF

Sportowe zegarki męskie powinny być trwałe i zaawansowane technologicznie. Taki jest właśnie zegarek Casio AE-1000W-2AVEF. Jest to zegarek sportowy do biegania, odporny nawet na najtrudniejsze warunki treningowe. Posiada funkcję podświetlenia LED, 24-godzinny Timer z sygnałem dźwiękowym, a także manualny stoper, dokonujący pomiarów z dokładnością do setnej części sekundy. Ten zegarek wielofunkcyjny zapewnia zauważalną przewagę nad innymi biegaczami.